27 iun. 2013

Freelance Designer colaborator

ABplus Events – Postat de theoneIași, Iași, Romania

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este valabil.

Descrierea ofertei

Designer colaborator

Responsabilitati:
– Intelege tipul de design care se potriveste fiecarui eveniment in urma analizei briefului

– Livreaza solutii grafice exceptionale

– Participa la sedintele de creatie si brainstorming

- Participa la procesul de documentare si creatie
– Coopereaza cu echipa in procesul de creatie pentru a furniza la timp conceptele de lucru;

Cerinte:
– Studii superioare, preferabil absolvent Arte Platice, Design, Arhitectura

– Cunostinte avansate de operare: CorelDraw, Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat, MS Office;

– Cunostinte de limba engleza;

– Atentie distributiva la detalii;

– Creativitate;

- Tehnica de lucru impecabila;

– Capacitate de a lucra productiv singur sau in echipa;

- Capacitate de comunicare, ascultare si executare proactiva, corecta si rapida a taskurilor;

– Capacitate crescuta de lucru in termene limita si in conditii de stres.

Cum sa aplicati

Asteptam CV-ul tau pe adresa hr@abplus.ro.

Categoriile job-urilor: Tehnologie. Tipuri de job-uri: Freelance.

Aplicati la acet job

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *