6 iul. 2015

Internship Paid Sales Representative

Alpina Rolling Products.Inc – Postat de Alpina Rolling Products.IncNespecificat

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este valabil.

Descrierea ofertei

Buna ziua ,
Va multumim pentru interesul acordat si pentru oportunitate de a introduce compania noastra.
Compania “ Alpina Rolling Products.Inc ” cu sediul principal situat in Cleveland, OH, USA cauta sa angajeze persoane care au o pasiune pentru limbi straine si vanzari online. Suntem in cautare de o echipa de agenti de vanzari care vorbesc alte limbe straine fluent. Experienta nu este necesara in vanzari dar ar ajuta foarte mult. Compania ALPINA ROLLING PRODUCTS.INC v-a face un training indiferent de nivelul d-voastra de pregatire si expertiza in vanzari.
Alpina Rolling Products.Inc este foarte dornica sa intre pe piata Europeana cu produsele ei de automatizare. Cautam acei individuali care sunt foarte motivati si dornici sa isi inceapa o cariera de success in vanzari. Suntem foarte interesati de cei care vorbesc una sau mai multe limbi straine: Germana, Franceza,Engleza, Spaniola, Italiana, Portugheza, Suedeza, Rusa, Poloneza etc
Daca nivelul de vorbire in scris si verbal nu este fluent in limba respectiva , va rugam nu aplicati. Urmeaza sa comunicati in scris si verbal cu diferite companii din toata Europa. Candidatul ideal ar trebui sa vorbeasca fluent o limba straina si sa aiba experienta in vanzari. Suntem dispusi sa antrenam persoana potrivita si sa ii oferim toate uneltele necesare pentru a forma o relatie de de success cu companiile respective din Europa.
Alpina Rolling Products.Inc urmeaza sa intre pe teritorii noi in Europa cu un produs de exceptie, produs care are o valoare incredibila si cea mai mare garantie oferita pe piata Europeana.
Suntem singurii care ofera 7 ani garantie pentru aceste produse de automatizare . Competitorii nostril oferta doar 5 ani. Un avantaj de partea ta!
Alpina Rolling Products.Inc cauta sa convinga companiile producatoare de jaluzele interioare si exterioare, usi industriale de securitate, sere industriale, rulouri si alte produse asemanatoare, sa isi schimbe actualii distribuitori si sa incerce produsele noastre. Produse care au cea mai mare garantie si cele mai accesibile preturi.
Responsabilitatile candidatului:
1. Creare de o baza de date cu clientii din tara respectiva.
2. Obtinere de informatii legate de companie respective care sa include:
a. Website
b. Persoana de contact
c. Nume, Prenume, Functia
d. Numar de telefon, si fax, adresa de email
3. Trimiterea email-urilor companiilor respective , informatii si preturile produselor
4. Informarea clientilor despre produse noi
5. Informarea clientilor cu brosuri, preturi si promotii
6. Preluare comenzi si procesarea acestora
Urmeaza sa fiti platit un commission fix din vanzari . Aceste comisioane sunt platite saptamanal sau lunar. In functie de performanta , alte bonusuri v-or fi acordate .
Cei care sunt de success urmeaza sa fie angajati direct de compania Alpina Rolling Products.
Ne asteptam ca agentii nostri de vanzari din Europa sa castige dupa primul an, intre 20,000.00 si 40,000.00 de Euro pe an.
Daca ati vrut sa deveniti o persoana de success si sa cresteti in interiorul unei companii de success, acum aveti oportunitatea de a o face.
Va multumim foarte mult pentru timpul acordat si pentru oportunitatea de a ne introduce d-voastra ca angajator.

Cu drag,
Alpina Rolling Products.Inc
www.alpinatubularmotors.com

Cum sa aplicati

Va rugam sa ne contactati la adresa de email office@alpinatubularmotors.com

Categoriile job-urilor: Dezvoltare economica. Tipuri de job-uri: Internship.

Aplicati la acet job

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *