17 mai 2015

Freelance RECRUTAM: Expert fonduri europene si strategii de dezvoltare locala

StefanaNespecificat

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este valabil.

Descrierea ofertei

Descrierea postlui:

Postul presupune activitati de consultanta privind strategii de dezvoltare locala pentru autoritati publice si programe de finantare nerambursabile, elaborarea documentatiei specifice, implementare si raportare.

Responsabilitati:

– identificarea finantari nerambursabile (inclusiv PNDR) si potentali clienti;

– elaborarea documentatiei de proiect/ strategiei de dezvoltare locala;

-elaborare notificari, raspunsri clarficari etc pe proiectele aprobate;

-consultanta privind implementarea proiectelor sau a strategiei elaborate pentru clientii firmei.

Cerinte:

– studii superioare finalizate (preferabil economice)

– experienta de minim 2 ani in scriere si implementare de proiecte/ strategii (min 2 proiecte scrise, min o strategie de dezvoltare elaborata)

– cunostinte PC

– capacitate de a lucra in echipa

– atentie la detalii

– experienta de lucru cu termene si rezistenta la stes

– permis de conducere categoria B (preferabil)

Oferta:

– salariu 1700 lei, cu posibilitate de crestere in functie de proiectele aprobate

– mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara si plina de initiative

– posibilitatea de dezvoltare profesionala (cursuri, schimburi de experienta)

Persoanele interesate pot trimite cv-ul la adresa: contact@katalyv.com

Categoriile job-urilor: Dezvoltare economica. Tipuri de job-uri: Freelance.

Aplicati la acet job

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *