27 iul. 2013

Full-Time Responsabil marketing (BTL si Social Media Specialist)

ABplus Events – Postat de theoneIași, Iași, Romania

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este valabil.

Descrierea ofertei

Responsabilitati:
Planifica si implementeaza activitatile de marketing pentru brandul alocat
Cerceteaza si analizeaza tendintele pietei
Identifica clientii, publicul tinta si cea mai eficienta modalitate de a ajunge la la acestia
Realizeaza strategii de marketing pentru promovarea brandului alocat
Gestioneaza bugetele alocate
Organizeaza productia materialelor de promovare
Deruleaza campaniile in termenele si bugetele alocate
Urmareste, raporteaza si analizeaza rezultatele obtinute in urma campaniilor publicitare si de promovare

Cerinte:
Studii superioare finalizate (preferabil specializarea marketing / comunicare)
Minimum 2 ani de experienta relevanta in Marketing Communication si Event Marketing
Excelente abilitati de comunicare si interrelationare
Persoana ambitioasa si energica
Capacitate de a lucra sub presiune, cu temene limita
Organizare, planificare, control, orientare catre rezultate
Initiativa, dinamism, creativitate, flexibilitate
Atentie sporita la detalii, capacitate de concentrare
Cunostinte PC: MS Office, Internet; Photoshop, Corel Draw, HTML
Limba engleza – nivel avansat

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Stabilitate intr-o companie in continua dezvoltare

Cum sa aplicati

Asteptam CV-ul tau pe adresa hr@abplus.ro

Categoriile job-urilor: Tehnologie. Tipuri de job-uri: Full-Time.

Aplicati la acet job

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *